SADECE BİKİNİ BÖLGESİ YAĞLARINI YAKMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ KARBONAT KARIŞIMLARI !!

A+
A-
SADECE BİKİNİ BÖLGESİ YAĞLARINI YAKMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ KARBONAT KARIŞIMLARI !!

KARBONATLA 2 AŞAMALI BİKİNİ BÖLGESİ YAĞLARI YAKMA KÜRÜ

Hem bikini bölgesi yağlarını yakma hemde kötü kolesterol düzeyinin yüksek olması ile ilgili sorunlarınız varsa, çok yardımcı olabilecek 2 yararlı ev yapımı ilaçların olduğunu bilmelisiniz. Kolestrolü düşürmenin yanı sıra, aşırı yağ yakıp hastalıklarla mücadele edeceklerdir.

Kolesterolü düşürüp yağları yakacağız! Size iki aşamalı bir yöntem sunacağız. 1. aşamada sabah kalkarken yağ yakımı için düğmeye basacak 2. aşamada uyku boyunca yağ yakımını ateşleyip. Gün boyu yağ yakacağız.!

1 . aşama karbonatla yağ yakımını başlatma

  • Yarım çay kaşığı ingiliz karbonatı
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi
  • Bir bardak su

Yapılışı: Tüm malzemeleri iyice karıştırın.

Kullanımı: Sabah kalkar kalmaz 1 bardak için. Yarım saat bir şey yememeye çalışın. İmkanı olan bu sürede yürüyüş veya herhangi bir sporu yapabilir.

2. aşama karbonatla uyurken yağ yakma

  • 3 limon
  • 1 demet maydanoz
  • 2litre su
  • 1 SİLME  ÇAY KAŞIĞI İNGİLİZ KARBONATI

Yapılışı: Limonları suyla yıkayın ve daha sonra suyu kaynatın. Kabarcık verdikten sonra suyu soğumaya bırakın ve bundan sonra yıkanmış limonları parçalara ayırın ve maydanozu kesin. Onları suya ekleyin. Tencere kapağını kapatın ve dolapta saklayın. Ertesi gün, bir cam şişeye süzün.

Kullanımı: Her gün uyumadan 100 gram için.

Kilo vermede hayati önem taşıyan bilgiler:

Tedavileri alırken yeme alışkanlıklarından şeker, beyaz un ve işlenmiş beslenme maddelerini yasaklamaya çalışın ve tutarlı bir egzersiz yapın. Her gün yürüyüşleri düzenli uygulayın.Ve mutlaka paylaşalım. Bu kürü dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz bol su içmek şartıyla.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılamaz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.