Bu krem tüy dökücü kremden fazlası! Cildinizi Işıl Işıl parlatıp yumuşatacak!

A+
A-
Bu krem tüy dökücü kremden fazlası! Cildinizi Işıl Işıl parlatıp yumuşatacak!

Aşırı tüylerden kurtaran cilt güzelleştiren jelatin maskesi

Cilt vücuttaki en hassas organlardan biridir. Bizi dış faktörlerden kurtarmaktan sorumludur, bu yüzden kolayca zarar alabilecek çok aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaktadır. Hava durumu, güneş, hormon koşulları ve diğer yönleri ciltte kırışıklıklar, akne, renk değişikliği vb. Hasarlara neden olabilir. Fazla tüy çıkmasına da bu koşullar neden olabilir.

Cilt vücudun belli kısımları tüylerle kaplıdır. Bununla birlikte, tüy olmasını istemidiğimiz bölgelerimiz var. Yüzdeki veya koltuk altı aşırı kıllanma, milyonlarca kadın için ağda ve tıraş gibi yöntemlerle en aza indirmeyi hedeflerler. Bu prosedürler son derece rahatsız edici olabilir ve sadece kısa ömürlü bir adımdır.

Peki aşırı tüylerden doğal olarak kurtulmak mümkün mü? Evet öyle. İşte o yöntem

Aşırı tüylerden kurtaran cilt güzelleştiren jelatin maskesi tarifi

  • 2 çorba kaşığı aromalı jelatin
  • 2 çorba kaşığı patates suyu
  • 5 çorba kaşığı süt
  • 1/2 çorba kaşığı karbonat

Hazırlama ve kullanma

Hazırlama basittir – sadece bir kapta tüm aktif maddeleri karıştırın, sonra karışımı en az 30 saniye boyunca bir mikrodalga fırında ısıtın. Krem kullanmadan önce, etkilenen alanları önce su ile temizleyin. Şimdi, kremi bir fırça ile tüy gelişimi alanlarına uygulayın ve 15-20 dakika kurumaya bırakın. . Sonunda ılık suyla durulayın ve en sevdiğiniz nemlendiriciyi uygulayın.

Karışım cildiniz için harika, süt sakinleştirici özelliklere sahipken, patates suyu cildinizi yenileyebilir. Öte yandan, karbonat tüy dökülmesine yardımcı olur ve cildinizi yumuşatır. Aşırı tüyden kurtulmanın yanı sıra, krem ​​aynı şekilde cildinizi pul pul dökerek gençleştirecek.

Yapılışını izlemek için aşağıdaki videoya tıklayın.

Ayrıca jelatinle yapabileceğiniz diğer maskeyide mutlaka okuyun. Okumak için resme tıkla.

Süt ve jelatinle cilt sorunlarını soyan süt jelatin maskesi

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.