Sadece 1 yemek kaşığı ile Bağırsağınızı 2 Dakikada Boşaltabilirsiniz!

A+
A-
Sadece 1 yemek kaşığı ile Bağırsağınızı 2 Dakikada Boşaltabilirsiniz!

Erik ve hurmayla Bağırsak boşaltma kürü

Hepimiz, sağlıklı yaşam dünyasındaki bu sözü benimsemeliyiz “Sen yediğin şeysin”. Sindirim sistemi çok karmaşık bir mekanizma ve sindirim çok karmaşık bir süreçtir

İnsan vücudu, gıdalardan gerekli besin maddelerini almayabilir ve bozulduğunda genel sağlık bozulabilir.

Zehirli maddeler ve atıklar vücudumuzda birikir ve sindirim işlemi olumsuz etkilenirse birçok sağlık sorununa neden olur.

Bu nedenle, tüm vücudun yılda en az iki kez temizlenmesi ve sağlıklı gıdalar tüketilmesi son derece önemlidir. Bu sayede istenmeyen birçok sorunu önleyebilir ve vücudumuzda atıkların ve toksinlerin birikmesini önleyebiliriz.

Bugün, bağırsaklarınızı sadece 2 dakika içinde boşaltacak harika detoks sunacağız.

Erik ve hurmayla Bağırsak boşaltma kürü tarifi

  • 10 su bardağı kaynar su
  • 300 gr erik
  • 300 g hurma

Erik ve hurmayla Bağırsak boşaltma kürü yapılışı

Suyu bir tencerede kaynatın ve kaynama noktasına geldiğinde, malzemeleri ekleyin. Bırakın 15 dakika kaynatın ve ısıdan çıkarın ve soğumasını bekleyin.

Sabahları boş mide bu mucize bir çorba kaşığı tüketin. Her öğünlerden önce ve sonra 1 çorba kaşığı tüketin. Bu güçlü karışım sindirim sürecini iyileştirir, kabızlık gibi birçok sindirim sorunundan kurtulmanıza, vücuttaki zehirli maddeleri atmamıza ve genel sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olur.

Zamanınızı boşa harcamayın, sadece deneyin ve vücudunuzdaki farkı hissedin! Sonuçlar sizi şaşkına çevirir! Bu yazıda Kabızlık nedir, kabızlık nasıl geçer gibi sorunlara çözüm bulduk.

Ayrıca bu yazımızı da mutlaka okuyun. Okumak için resme tıkla.

Şişman değilsiniz! Sadece bağırsaklarınızda dışkı birikmiş!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.