Lif açısından zengin zayıflama kürü

A+
A-
Lif açısından zengin zayıflama kürü

Gerçek şu ki kilo kaybına gelince, yediklerimiz çok önemlidir. Doğal, tüm gıdalar işlenmiş gıdalar üzerine hep kazanır. Lif bakımından zengindir besinler kilo kaybında özellikle önemli bir rol oynar ve günlük yediklerimiz bu lif zengini yiyecekleri eklemeliyiz.

Çoğu araştırma, lif içeriği yüksek gıdaların kilo kaybına yol açtığını ortaya koydu. Bu nedenle, bugün bu yazıda sana sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak lezzetli bir içecek  tarifi göstereceğiz. Sonuçları sadece bir hafta içinde göreceksiniz – göbeğiniz gözle görülür derecede azalma olacak.

Lif açısından zengin zayıflama kürü tarifi

Bu tarifi, lif ve su içeriği yüksek olan dört bileşen içeriyor.

Neye ihtiyacınız olacak:

  • 1 fincan kereviz:lif 1,6 g | Su 96.38 g
  • 1 su bardağı maydanoz: lif 2.0 g | Su 52.63 g
  • 1 su bardağı salatalık:lif 0.5 g | Su 128.65 g
  • 1 su bardağı ananas: lif 2.3 g | Su 141.90 g

Lif açısından zengin zayıflama kürü tarifi nasıl hazırlanır

Tüm malzemeleri bir blenderde birleştirin. Blenderınız yoksa elle doğrayın. Zaten yüksek su içeriğine sahipler, ancak karışım koyu olursa su eklemeye çekinmeyin.  Meyve ve sebzeleri bir araya getiren ferahlatıcı bir tarifi olduğu için kahvaltıya katabilirsiniz ve güne başlamanıza yardımcı olmak için mükemmeldir.

Bu tarif kilo kaybı için önemli olan 6.4 g lif verecek, ancak diyetinizde daha fazla lif ve diğer besin maddeleri bulunmalıdır. Tavsiye edilen lif miktarı kadınlar için 25 gram ve erkekler için 38 gram’dır.

Diyete ek olarak, fiziksel aktivite de kilo kaybında önemli bir rol oynamaktadır. Haftada en az birkaç kez egzersiz yapmayı hedefleyin. Eğer tam bir egzersiz rutininiz için zamanınız yoksa, yürüyüşe çıkın. Kilo kaybına yol açan birden fazla faktör vardır, bu nedenle sağlıklı yiyecek seçimi yapmak ve kendinizi aktif tutmak zorunludur.

Aşağıdaki haberimizi de mutlaka okuyun. Seviklerimiz için paylaşalım.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılamaz.

10 Kilo Verdim ve Bunu İçmeye Başladıktan Sonra Asla Kilo Almadım! Sadece 2 Malzemeyi Kullanarak!

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.