Yediğiniz Kalorilerin % 50’sini Yakan Greyfurt Karışımı

A+
A-
Yediğiniz Kalorilerin % 50’sini Yakan Greyfurt Karışımı

Şu anda tükettiğiniz kaloriyi saymayı durdurabilirsiniz, çünkü aşağıdaki greyfurt karışımı bunların% 50’sini yakabilir.  Greyfurtlar kalorisinde son derece düşüktür, ancak öte yandan besin maddelerinde bol miktarda bulunurlar. Bu meyve A vitamini, vitamin C, vitamin B1, pantotenik asit, diyet lifi, bakır, potasyum, fosfor, magnezyum, manganez, çinko, demir ve biyotinin mükemmel bir kaynağıdır. Ayrıca, greyfurtlar son derece faydalı fitokimyasallar olan limonoidler ve likopen içerirler.

Greyfurt ve Kilo Verme

  1. Doygunlukhissi sağlayın – greyfurtun lif içeriği sizi daha uzun süre dolacak ve böylece sizi yiyeceklerden ve ek kaloriden uzak tutacaktır.
  2. Kontrol Kan ŞekeriDüzeyleri – greyfrut bileşikleri insülin seviyelerini düşürebilir ve bu da insanın yağ olarak depolamasından ziyade yağların bir gıda kaynağı olarak enerji kullanmasına neden olur.
  3. Pektin veLikopeni İçerir – likopen vücuttaki toksinleri ve diğer zararlı maddeleri ortadan kaldırırken, pektin içeriği kolestrol, trigliserid ve insülin seviyelerini düşürür.
  4. Hayırotkatonu dahil et– bu bileşen aktif protein kinaz (APK) aktivitesini uyararak yağ yakma sürecini önemli ölçüde artırır ve aynı zamanda mide yağını azaltabilir.

Bu nedenle, size yalnızca yediğiniz kaloriyi yakmayacak, aynı zamanda genel sağlığınızı güçlendirecek greyfurt karışımını sunuyoruz. İşte tarifi:

Kalori Yakma için Greyfurt Karışımı

Malzemeler:

  • 1 adet büyük, soğuk, olgunlaşmış greyfrut
  • Organik bal 1 çorba kaşığı

Talimatlar:

Hazırlanma yöntemi gerçekten basittir. Önce, greyfurtu iki yarıya kesin. Daha sonra, bir kaşıkla, kabuğunu çıkarın. Sonra içini ve balı bir blenderde birleştirin ve pürüzsüz ve homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırın. Blenderı olmayanlar greyfurtu balla birleştirip yiyebilir.

Bu içeceği öğle yemeğinden sonra 30 dakika sonra tüketin ve yediklerinizin yarsını yakmaya yardımcı olacak greyfurt karışımı.

Not: İlaç kullananlara greyfurt tüketmeleri önerilmez.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılmaz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.