Kalın kaşlar için ihtiyacınız olan tek şey vazelin

A+
A-
Kalın kaşlar için ihtiyacınız olan tek şey vazelin

Kalın kaşlar günümüzde kesinlikle bir  ilgi var. Bu konuda çok istek olduğu için size bir yöntem sunacağız. Birçok kadın pahalı tedaviler, dövmeler kullanır veya kaşlarını kalınlaştırır. Bunların hepsini unutun çünkü kendi kaşlarınızı doğal olarak büyütmenin basit bir yöntemi vardır. Tek ihtiyacınız Vazelin. Bu yöntem oldukça basittir. Tek yapmanız gereken Vazelin’i günde 2-3 defa kaşlarınızı uygulamanızdır. Vazelin cildi nemlendirir ve yeni kaşların gelişmesini sağlar. Aşağıdakileri okuduktan sonra vazelini hayatınızdan çıkarmayacaksınız.

Vazelin Güzellik Rutininde Kullanmanın Ek Yolları

Vazelin inanılmaz ve güçlü bir üründür. Kesinlikle güzellik rutinin bir parçası olmalıdır. İşte bazı kullanımları ve avantajları:

-Makyaj temizleyici

Makyajınızı birkaç basit dokunuşla çıkartabilirsiniz. Vazelin kullandıktan sonra, herhangi bir göz tahrişi yaşanmaması için daha sonra durulama yaptığınızdan emin olun.

– Saç boyalarını cildinizden korur

Vazelin, saç boyalarını kullanırsanız derinizi hasar ve lekelerden korur. Saç çizgisi boyunca biraz Vazelin uygulayın, böylece boya cildinizi lekeleyemez.

-Cilt yumuşatıcı

Vazelin, kuru dirseklerinizi, ayaklarınızı veya ellerinizi yumuşatabilir. Tek yapmanız gereken Vazelin’i kuru yerlere sürmek ve yatmadan önce eldiven veya çorap koymaktır.

-Highlighter

Highligter yerine Vazelin kullanabilirsin. Basitçe, güzel, parlaklık için elmacık kemiklerinizin tepesine küçük bir Vazelin uygulayın.

Tırnak Koruyucu

Tırnaklarınıza sürdüğünüzde cilalı gibi gözükür ve tırnaklarınızı kırılmalardan korur.

Kalıcı parfüm

Nabız noktalarınıza parfümü sıkmadan önce vazelin sürün. Daha sonra oraya parfüm uygulayın parfümün kalıcılığı artacaktır.

ZARARLI VAZELİNLER YERİNE EVİNİZDE KOLAYCA VAZELİN HAZIRLAMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUYUN.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılamaz.

EVDE DOĞAL VAZELİN YAPIMI

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.