Çatlak Topuklar Ve Kuru Ciltten kurtulmak için sadece 3 maddeye ihtiyacınız var!

A+
A-
Çatlak Topuklar Ve Kuru Ciltten kurtulmak için sadece 3 maddeye ihtiyacınız var!

Dünyanın birçok yerinde bu sağlık sorununu yaşıyor. Kurumuş cilt ve çatlak topukların nedenleri şunlar: yanlış ayak bakımı, az su içme ve ayrıca bazı sağlık sorunları. Ayrıca çatlak topuklar ağrıya neden olabilir, Bu sağlık sorunu için etkili bazı doğal ilaçlar vardır.

Size söyleyeceğimiz bu ev yapımı ilaç, kuru cildi tedavi etmenize yardımcı olacak ve aynı zamanda eski genç cildinizi geri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olan tek şey, sade, kolay erişilebilir bu 3 bileşen: süt, portakal suyu ve bal. Süt A vitamini açısından zengin, cildin güzelliği ve sağlığı için çok önemlidir. Portakal suyu C vitamini açısından zengin, çok güçlü bir antioksidandır ve aynı zamanda doğal kollajen üretimini de uyarır. Ve bal cildi zararlı bakterilerden korur ve aynı zamanda nemlendirir.

Sadece aşağıdaki 3 maddeye ihtiyacınız var ve çatlamış topuklar için mükemmel bir çare bulacaksınız:

  • 1-2 yemek kaşığı bal
  • 1-2 kaşık süt
  • 1 portakal suyu

Yapılışı

Evde çare bulmadan önce balınızı sıcak bir suyun içine koyun. Hızla karıştırın. Yukarıda bahsettiğimiz tüm malzemeleri karıştırın. Pürüzsüz ve güzel bir karışım elde ettiğinizde karışım hazır olacak. Ayaklarınızı sıcak bir suyun içine yaklaşık 30 dakika batırın ve bu ev yapımı çare kullanmadan önce topuklarınızı bir ponzo taşıyla ovmanız gerekir. İkinci yapmanız gereken bu karışımdan bir kalın tabaka uygulamak ve daha sonra hafifçe 10 dakikadan az masaj yapmaktır. 45 dakika öyle bırak. Cilt, tüm malzemelerin, süt, bal ve portakal suyunun iyileştirici özelliklerini emer. Sonuçlar şaşırtıcı. Sadece bir hafta içinde topuklarınızda kuru ve çatlak cilt kalmayacak.

Aşağıdaki yöntemi de mutlaka deneyin.

Büyükannem bana bu hileyi söyledi. Sadece 1 Gecede Çatlak Topuklarımı İyileştirdi!

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.