Sadece 2 Malzemeyle Vücudunuzdan Tüm Yağları ve Parazitleri Kaldırın!

A+
A-
Sadece 2 Malzemeyle Vücudunuzdan Tüm Yağları ve Parazitleri Kaldırın!

Bugün size her zaman vücudunuzdan büyük miktarda yağ eriten basit bir doğal karışımı nasıl hazırlayacağınızı göstereceğiz! Karışımı hazırlamak kolaydır ve vücudunuz için harikalar yaratır. İşte yapmanız gereken:

malzemeler

  • 4 limon
  • 400 gr. kereviz
  • 2 litre su

Hazırlık

Önce kerevizi rendeleyin, sonra kaynar suya ekleyin. Karışımda biraz limon kabuğunu atın ve 20 dakika düşük sıcaklıkta kaynatın. Daha sonra, limon suyu ilave edip süzmeden önce çayın soğumasını bekleyin.

Yemeklerden önce her gün 3 bardak kereviz çayını için – sizin için tadı çok güçlü ise biraz su ile inceltin. Karışımı buzdolabında bir cam şişede saklayın. Bunu düzenli olarak tüketerek, vücudunuzdaki tüm toksinleri ve yağları kısa sürede ortadan kaldıracaksınız.

Faydaları: 

Gerçek şu ki kilo kaybına gelince, yediklerimiz çok önemlidir. Doğal, tüm gıdalar işlenmiş gıdalar üzerine hep kazanır. Lif bakımından zengindir besinler kilo kaybında özellikle önemli bir rol oynar ve günlük yediklerimiz bu lif zengini yiyecekleri eklemeliyiz.

Çoğu araştırma, lif içeriği yüksek gıdaların kilo kaybına yol açtığını ortaya koydu. Bu nedenle, bugün bu yazıda sana sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak lezzetli bir içecek  tarifi gösterdik.. Sonuçları sadece bir hafta içinde göreceksiniz – göbeğiniz gözle görülür derecede azalma olacak. Lütfen paylaşalım.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki olmadan kopyalanamaz. Aşağıdaki haberimizi de mutlaka uygulayın.

VÜCUTTAKİ TÜM ŞİŞKİNLİĞİ VE YAĞLARI ATAR! 4 GÜNDE 5 KİLO ATAR!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.