Saç Kaş Kirpik nasıl gürleştirilir

A+
A-
Saç Kaş Kirpik nasıl gürleştirilir

Bu yazımızda  Kaş seyrekliği nasıl geçer, saç seyrekliği nasıl geçer, kirpik seyrekliği nasıl geçer,  gibi sorulara cevap vereceğiz.

Kaş seyrekliği özellikle kadınların en çok canını sıkan sorunlardan bir tanesidir. Ama güzel haber şu ki çözümsüz değil! Günümüzde artık çoğu soruna karşı hem modern tıbbın hem de alternatif tıbbın çözümleri mevcuttur.

Seyrek kaşların sıklaşması için pek çok yöntem vardır ancak bu yöntemler arasında en etkili olanı sarımsak uygulamasıdır. Sarımsak sürme yöntemi kötü kokuya sebep olduğundan pek tercih edilmez ancak oldukça etkilidir. Eğer kokuyu dert etmeyecekseniz sarımsağı ikiye bölerek iç kısmını kaşlarınıza sürebilirsiniz. Bu yöntem kaşlarınızdaki kılları arttırmaya yarayacaktır.

Saç kaş kirpik gürleştiren tarif 

  • 1 tatlık kaşığı badem yağı
  • 1 tatlı kaşığı hint yağı
  • 1 diş sarımsak

Saç kaş kirpik gürleştiren tarif  yapılışı

Sarımsak tedavisini uygulamak istemezseniz seyrek kaşlarınızı sıklaştırmak için besleyici özelliği bulunan tatlı badem yağı ve Hint yağından faydalanabilirsiniz. Bu karışımı pamuk yardımıyla kaşlarınıza sürüp bir saat sonra yıkamalısınız. Haftada 3 gün düzenli olarak uyguladığınızda mutlaka faydasını göreceksiniz.
Bir müddet sonra kaşlarınızdaki gürleşmeye inanamayacaksınız. Aynı şekilde saç diplerinize de uygulayın saçlarınıza olanlara şaşıracaksınız.

Bu tarifleri saç kirpik ve kaşlarınız için uygulayabilirsiniz. En iyi sonuçları almak için tedaviyi sürdürün.

Lütfen paylaşalım. Herkes faydalansın. Ayrıca aşağıdaki haberimizi de mutlaka okuyun beraber uygulayın.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılamaz.

Gerçekten işe yarayan saç dökülmesi için ev ilaçları! Saç kirpik ve kaşları çılgın gibi gürleştirir!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.