Botoks Etkili En Etkili Cilt Parlaklaştıran maske tarifi

A+
A-
Botoks Etkili En Etkili Cilt Parlaklaştıran maske tarifi

Cildi gençleştiren botoks etkili maske

Ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen yöntemlerin başında botoks gelmektedir. Bayanlarda yağın ilerlemesi ile birlikte stres, güneşin etkileri, hava kirliliği gibi pek çok farklı nedenden dolayı ciltte kırışıklıklar meydana gelmektedir. Güzelliğe gölge düşüren bu kırışıklıklar Clostridium botulinum bakterisi içermekte olan botoks adlı protein sayesinde giderilmektedir. Cerrahi bir uygulama olmayan ve orta ile derin kırışıkların tedavisinde kullanılan botoks kozmetik bir ürün olarak literatürde kendisine yer bulmaktadır.

Pek çok farklı durumlarda uygulanacak botos ürünü güzellik merkezlerinde yapılır iken ücret olarak biraz yüksek rakamlara sahiptir. Eğer sizde cildinizdeki kırışıklıklardan kurtulmak istiyorsunuz ve botoks yaptıracak kadar maddi durumunuz yok ise evinize botoks etkili maske hazırlayarak sizde kırışıklıklara elveda diyebilirsiniz.

Cildi gençleştiren botoks etkili yüze kristal parlaklığı veren maske

  • 1 Yumurtanın Sarısı
  • 1 Tatlı Kaşığı Limon Suyu
  • 1 Tatlı Kaşığı Süt
  • 1 Tatlı Kaşığı Ozon Yağı
  • Yarım Çay Kaşığı Tuz

Botoks Etkili Maske Hazırlanışı ve Uygulanışı

Botoks etkili maske hazırlarken öncelikle cam bir kap alıyoruz ve tüm malzemeleri cam kabın içerisine koyarak sadece tahta kaşık yardımı ile karıştırıyoruz. Birkaç dakika karıştırarak hazırladığınız bu karışımı ardından cildinize masaj yaparak sürüyoruz. Maske cildinizde kuruduktan sonra temizlemiyor ve tekrar bir kat daha maske uyguluyoruz. Bu işlemi 3 kez uyguladıktan sonra cildinizi sadece soğuk su ile yıkıyor ve temiz cildin üzerine ozon yağını aşağıdan yukarıya doğru sürüp uygulamayı tamamlıyoruz. Cilt parlaklığı ve lekesiz cildin formülü burada aşağıdaki resme tıklayın.

Botoks etkili doğal maskeyle kırışıklıklara sonsuza kadar elveda!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.