Kaş ve Kirpik Uzatmak için en Etkili doğal Yöntem Nedir

A+
A-
Kaş ve Kirpik Uzatmak için en Etkili doğal Yöntem Nedir

Bugün sizinle bizzat denediğim ve gerçekten etkili bulduğum bir kaş ve kirpik uzatma yöntemi paylaşacağım, üstelik bu yöntem hem ucuz, hem de zahmetsiz! Çoğumuz günlük hayatımızda kaşlarımızı dolduruyoruz, maskara sürüyoruz hatta yeri geliyor takma kirpik takıyoruz, ancak ben her zaman doğal olanı vurgulamaktan ve olabildiğince daha güzel hale getirmekten yanayım. Bu nedenle bu yazımda makyaj tüyolarından ziyade, başlıkta da belirttiğim gibi doğal bir çözüm sunacağız. Kaş ve Kirpik Uzatmak için en Etkili doğal Yöntem Nedir sorusuna cevap vereceğiz.

Kaş ve Kirpik Uzatmak için en Etkili Doğal Yöntem Nedir

Uygulama öncesi kirpiklerinizde ve kaşlarınızda makyaj kalıntısı olmadığına emin olun.

Hint yağını, önceden temizlediğiniz ufak bir kavanoza boşaltın. Eski bir maskara fırçasını iyice yıkayın ve kirpiklerinize ve kaşlarınıza bu fırça yardımı ile uygulama yapın. Her kullanımdan sonra fırçayı anti bakteriyel sabun ile iyice yıkamanızı öneririm.

Kaşlara kirpiklere hint yağı uygulaması nasıl yapılır

Uygulama yaparken sabırlı olun ve Hint yağını her yere sürdüğünüzden emin olun. Kirpiklerinize sürerken hem üstten, hem alttan sürerek tüm kirpikleri kaplamaya özen gösterin.
Genelde Hint yağının akşam yatmadan sürülmesi öneriliyor çünkü her ne kadar Hint yağı diğer yağlar kadar akışkan olmasa da, bir süre sonra göz altlarına doğru akabiliyor. Size önerim yatmadan 2-3 saat önce sürmeniz, böylece akan yerleri silebilir ve yastığınıza vs bulaşmasını bir nebze de olsa engelleyebilirsiniz. Sabah uyandığınızda gözlerinizi ve kaşlarınızı iyice yıkamayı unutmayın!

Kaşlara kirpiklere hint yağı uygulaması süresi nedir

1 ay içinde farkı göreceksiniz 6-7 haftada gözlerinize inanamayacaksınız. Ben Hint yağı uygulamasını 6-7 hafta boyunca yaptım ve aldığım sonuçlardan gayet memnunum, aşağıdaki fotoğraftan siz de sonuçları görebilirsiniz. Kirpiklerim bu süre içinde hem uzadı, hem de dolgunluk kazandı. Kaşlarıma yeniden şekil verme sürecinde olduğum için onların fotoğrafını çekmedim, ancak uzun süredir çıkmayan bir noktada kaşlarımın çıktığını fark ettim.

Yumurta ile Harika Kaşlara Sahip Olun

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.