Kırmızı Pancar Kürüyle gözler ve karaciğer taş gibi olacak

A+
A-
Kırmızı Pancar Kürüyle gözler ve karaciğer taş gibi olacak

Kırmızı Pancar Kürü, birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kırmızı pancar, özellikle de karaciğer ve cilt hastalıklarına iyi gelmektedir. Bunun yanında tansiyon dengelenmesi için de faydalıdır. Kozmik beden temizliği için Ahmet Maranki tarafından önerilen kırmızı pancar kürü, son zamanlarda birçok kişinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Beden temizliği için Ahmet Maranki’nin önerdiği içilecek karışım şöyledir:

Lahana, yeşil elma, kırmızı pancar, havuç ve ıspanak bir katı meyve sıkacağı ile sıkılarak suyu elde edilir. Elde ettiğiniz suyu her kahvaltı öncesi vücut sıcaklığında içebilirsiniz. Ayrıca bu karışımın içerisine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı eklemeyi sakın unutmayın.
Kırmızı pancar kürü, ile karaciğerinizin tam olarak temizlenmesi gerçekleşebilir. Bunun yanında cilt hastalıkları, sedef hastalığı, vitiligo, egzema ve ürtiker hastalıkları için de bu kür oldukça faydalıdır.

Karaciğer hastalıkları için hazırlanılacak kırmızı pancar kürü ise şöyledir:

1 gece öncesinden sirkeli suda beklettiğiniz kırmızı pancarı 1 litre kaynar suya koyarak 3 dakika kadar kaynatın. Demlendikten sonra suyunu süzüp bir cam şişeye doldurun. Bu suyu günde 3 defa aç karnına içebilirsiniz. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlamanız gerekir.
Kırmızı pancar kürü, ayrıca bu kür kronik ağrı ve yorgunluk olarak bilinen fibromiyalji hastalığına da iyi gelmektedir. Fibromiyalji için hazırlanacak kür ise şöyledir:
Yumruk büyüklüğündeki bir kırmızı pancarı ve taze zencefili dilimleyin. 60 derece kaynar suda 7 dakika civarında zencefil ve kırmızı pancarı kaynatın. Daha sonra içerisine 2 tatlı kaşığı bal peteği ekleyin ve karışımı soğumaya bırakın. Bir cam karışıma suyunu süzün. Ve bu suyu buzdolabında bekletin. Bu suyu günde 3 defa yemeklerden 1 saat sonra içebilirsiniz.
Kırmızı pancarın gözler dahil olmak üzere tüm vucuda sayısı faydaları vardır. Lütfen paylaşalım.

KANSER HÜCRELERİNİ 42 GÜNDE ÖLDÜREN REÇETE

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.