Günde 2 bardakla 1 haftada karnı dümdüz yapan karışım

A+
A-
Günde 2 bardakla 1 haftada karnı dümdüz yapan karışım

Bir sürü insanın arzusu düz bir mideye sahip olmaktır..

Karın bölgesinde aşırı miktarda yağ var mı ve  bunlardan kurtulmak istiyor musunuz? Neyse ki, bugün size düz bir karın bölgesi elde etmemize yardımcı olmak için gerçekten güvenilir bir içecek göstereceğiz. 
Bu içecek, kilo almanızı önlemenize yardımcı olması nedeniyle inanılmazdır. Bu sağlıklı karışım ile, organ sistemini tamamen temizleyebildiğinizden ve zararlı toksinlerden kurtulabilceksiniz, aynı şekilde beyin aktivitesini ve işlevi geliştiriyor ve vücutta sıvı tutulmasını önlemeye yardımcı oluyor.

Günde 2 bardakla 1 haftada karnı dümdüz yapan karışım

Malzemeler

  • 1 fincan organik bir greyfurt suyunu yeni sıkılmış
  • 1 tatlı kaşığı saf doğal bal
  • 2 çay kaşığı elma sirkesi.

Not: Greyfurt suyunu portakal suyu ile değiştirebilirsiniz.

Hazırlık:

Malzemeleri bir karıştırıcıda yerleştirin ve pürüzsüz ve homojen oluncaya kadar karıştırın. Karışıtırıcı yoksa elinizle kaşık yardımıyla iyice karıştırın.

Nasıl tüketilir:

Bu içeceği öğle veya akşam yemeğinden önce, karın kısmında düzelme görene kadar 7 gün veya daha fazla süreyle alınız ve gerekli gördüğünüz taktirde 1-2 hafta sonra tedaviyi 7 gün boyunca tekrarlayınız.

Bir greyfurt porsiyonunda sadece 53 kalori ve yaklaşık 2 gram lif bulunur. Bir araştırma çalışması, aynı şekilde, her öğünde yarım greyfurt tüketmenin diyetlerde daha fazla kilo kaybına neden olabileceğini bulmuştur.

Elma sirkesi sindirimi kolaylaştırır, aynı şekilde yağların sistemde kalma süresini azaltır. Gıdaların uzun süre bağırsakta kalması sağlık açısından önemli değildir. Bunu da elma sirkesiyle aşabilir sinirimi çalıştırabilirsiniz.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılamaz.

Bu İçeceğin Sadece 1 Bardağı İle 7 günde 7 kilo verme! Diyet yok Egzersiz yok!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.