Vicks Vaporub’u Kullanarak Tüm Göbek Yağını Kaybedin (Artı Birçok Diğer Kullanım Alanları)

A+
A-
Vicks Vaporub’u Kullanarak Tüm Göbek Yağını Kaybedin (Artı Birçok Diğer Kullanım Alanları)
Vicks kafa, boğaz ve göğüs tıkanıklığı rahatlatmak için kullanılan bir asırlık mentollü topikal kremdir. ​
Ancak, Vicks VapoRub’un bundan çok daha fazlasını yapabileceğini bilmelisin. Evet, bu ürünü kullanmanın birçok farklı yolu vardır. Sadece makaleyi okuyun ve şaşkına dönmeye hazırlanın.

Bugün şanslı gününüz, çünkü bu yazıda size daha önce hiç duymadığınız 10 muhteşem Vicks kullanımını göstereceğiz. Bu yazının sonunda paylaş düğmesini tıklamayı unutma. Teşekkürler!

  • Sinüs Baş ağrısı  – çok basit! Vicks VapoRub’u burnun altına uygulamak ve derin bir nefes almak yeterlidir. Vicks VapoRub’un mentolü baş ağrınızı gidermenize yardımcı olacaktır. Sonuçlara hayran kalacaksınız!
  • Sivilceleri Yatıştırın  – Vicks VapoRub’u günde birkaç kez akneninize uygulamak yeterlidir. Sivilcenizi kurutacak ve etkilenen bölgeye gidecektir.
  • Cildinizi Nemlendirin  – kuru cildiniz varsa Vicks VapoRub’u cildinize sürmeniz yeterlidir ve sonuçlara hayran kalacaksınız.
  • Çatlak topuklara ve ayaklara  – sadece biraz Vicks VapoRub ayaklarınızı ve topuklarınıza uygulamak ve sonra çorap giymeniz gerekir. Böylece ertesi sabah kalktığınızda ayağınızı ılık suyla yıkayın. Pomza taşıyla yumuşatılmış deriden kurtulmanıza yardımcı olur.
  • Tırnak  veya tırnaküstü mantarı  – Sadece Vicks VapoRub’u enfekte olan tırnak uçlarınıza veya tırnağınızın üstüne günde iki kez uygulamanız yeterlidir. Sonra, çoraplarınızı giymeniz gerekiyor. Not: Etkilenen kısmı tamamen kaldırana kadar uygulamayı yapın.
  • Tıkanıklık Semptomlarını Giderin ve Öksürüktek kurtulun – sadece Vicks’i boğazınıza ve göğsünüze uygulamanız yeterlidir. Sonuçlara hayran kalacaksınız.
  • Çatlak izleri  – eğer korkunç çatlak izlerinin görünürlüğünü azaltmak istiyorsanız, etkilenen bölgede Vicks VapoRub uygulamak yeterlidir.
  • Egzama – egzamanın iltihaplanmasını ve kaşınmasını hafifletmek için etkilenen bölgede Vicks VapoRub’u uygulamanız yeterlidir. Sonuçlara hayran kalacaksınız.
  • Korkunç Kulak Ağrısını  Kurtarın – sadece biraz  Vicks VapoRub’u bir pamuklu top üzerine uygulayın ve ardından ağrılı kulağınıza koyun. Hemen rahatlama göreceksin.
  • Yağ yakıcı krem – Ayrıca Vicks VapoRub’u bölgesel yağları azaltmak için de kullanabilirsiniz. Vicks VapoRub sihirli bir krem ​​değildir (yağlarınız kay”bolmaz), ancak bacaklar veya karın gibi sorunlu bölgelerde yağ yakmayı tetikleyebilir. Yağ hücreleriyle mücadele etmenize ve yoketmenize, selüliti uzaklaştırmanıza ve cilt dokusunu sağlamlaştırmanıza yardımcı olabilir. İşte yapmanız gereken şey – sadece Vicks VapoRub, kafur, kabartma tozu ve biraz alkolle bir krem ​​yapmak. Ardından, bu kremi sorunlu alanlara uygulayıp bezle örtmeniz.

Okuduğunuz için teşekkürler ve paylaşmayı unutmayın!

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki olmadan kullanılamaz.

KARBONATI BU YÖNTEMLE KULLANARAK TÜM VÜCUT YAĞINI ATIN!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.