Sadece 3 Adımda Yağ Yakan Hormonları Nasıl Çalıştırabilirsiniz?

A+
A-
Sadece 3 Adımda Yağ Yakan Hormonları Nasıl Çalıştırabilirsiniz?

Bu 3 aşamalı rejim, yağ yakan hormonlarınızı aktive ederken ve sağlıklı bir şekilde kilo vermede ve hormonlarınızı dengede tutmanıza yardımcı olabilir.

Adım 1#

Şekeri Dışarı At

Sahip olduğunuz fazla kilolardan en önemli sorumlu karbonhidrattır. Birincisi, nişastalı sebzeler, alkol, kurabiyeler, şeker, şeker eklenmiş işlenmiş gıdalar gibi şekeri yüksek yiyeceklerle aldığınız karbonhidrat bombaları, yağ rezervlerini yakmak yerine vücudunuzun enerjileri yağa çevirmesine neden oluyor. Böylece, beslenmenizde olan tüm karbonhidratları azaltmak bir zorunluluktur!

Önemli: 1. adımı tamamlayana kadar 2. adıma geçemezsiniz.

Adım 2#

1. Sebze Tüketinizi Artırın

Her gün sebze alımınızı artırın, özellikle yeşil sebzeler.  Buharda haşlanmış yeşillikler, herhangi bir kilo kaybı  için mükemmeldir. Artı, yüksek lif içerdiğinden bağırsak temizliği için mükemmeldir. En iyi sonuçları elde etmek için, her yemeğinize 100 gram sebze eklediğinizden emin olun.

Aşama 3#

 Sıkı Yemek Programı izleyin

Sıkı bir yemek programı düzeni kurun. Örneğin 12 de yatıyorsanız son öğün akşam 8 de alınsın. Son öğünde sadece sebze biraz protein birazda zeytinyağı tüketin. Gece açlık krizine yakalandığınız zaman 1-2 tane salatalık yiyin. Çünkü salatalığın yaklaşık %93 ü sudur. Günlük yürüyüşleri ihmal etmeyin (en az 30 dakika) Kendinizi sıkmayın haftada 2-3 kez kendinizi ödüllendirin. Sağlıklı beslenmeye alıştıkça göreceksiniz yedikleriniz size diyet gibi görünmeyecek. Sağlıcakla kalın.

Önemli: Bu aşama, birkaç hafta veya hatta bir ay sürebilir

Doktor Mehmet Öz Göbek Eriten Diyet Listesi Tüm Zayıflama Yöntemleri

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.