Haftada 1 kez saçınıza uygulayın ve saçları çılgın gibi büyütün!

A+
A-
Haftada 1 kez saçınıza uygulayın ve saçları çılgın gibi büyütün!

Saçları uzatan patatesli karışım

Saçlar dökülmeye başlayınca, kadınlar ve erkekler için gerçek bir problem haline gelir. Pazarlamacılar, saç dökülmesine karşı birçok ürün sunuyor, ancak bunların çoğu verimsizdir ve her şeyden önce çok fazla yan etkisi olan kimyasal maddelerle doludur.

Size doğal ucuz bir yol sunacağız.

Saç bakımı ve saçlarınız için ihtiyacınız olan tek şey patates.

Büyüme süreci derhal başlamaz, ancak ısrarcı davranırsanız ve üst üste birkaç gün tedavi ederseniz, saçlarınızla mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

Uzun bakımlı saçları için patates kullanımı

Bu suyu hazırlamak için patates iyice yıkanmalı ve kabuğu soyulmalıdır. Sonra, patatesleri haşladıktan sonra küçük parçalara kesin, iyice ezin. Eğer karışım koyu olursa su ekleyin.

Uzun bakımlı saçları için patates uygulaması

Bu karışımı kullanın ve saçınıza özellikle de kafa derisine uygulayın ve daha sonra kafanızı havluyla örtün. Yaklaşık 20-25 dakika kalmasına izin verin hafif bir şampuan ve su ile yıkayın.

Bu prosedürü gözle görülür sonuçları görmek için üst üste üç hafta gerçekleştirmek haftada 2 kez yapmanız gereklidir, çünkü bu plana uymazsanız, patateslerin tümünden faydalanamazsınız.

Umarız bu makaleden memnunsunuz, okuduğunuz için teşekkürler, bu yazıyı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı unutma. Teşekkür ederim.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki olmadan kullanılamaz.

1 gecede 1 cm saç uzatan tarif

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.