Her gün lahanayı bu yöntemle kullanınca bir ay boyunca tiroidinize eklemlerinize tüm vücudunuza olanlara inanamayacaksınız!

A+
A-
Her gün lahanayı bu yöntemle kullanınca bir ay boyunca tiroidinize eklemlerinize tüm vücudunuza olanlara inanamayacaksınız!

Lahananın inanılmaz faydaları

Lahananın binlerce faydasının yanında kolon kanserine çok faydalı.

Öte yandan lahana metabolizmamızı inanılmaz bir şekilde hızlandırmaya yardımcı olan elementlere sahiptir. Östrojen metabolizmasında faydalı olan maddelere sahip olarak, yumurtalık, rahim ve göğüs kanserinden muzdarip kadınlara şifa kaynağı.

Şeker hastalığına faydalı. Eklemlere gerçek şifa.

Aşağıda lahana ile ağrıları nasıl azaltacağınızı öğrenebilirsiniz.

Lahananın vücudumuzun dış kısımlarına faydaları

Çürükler için lahana kullanımı: lahana yaprağını ağrılı bölgede yeterince ovun. Eklemlerimizde ağrı varsada uygulayın.

Tiroid bezi: lahana sayesinde tiroidinizi düzenleyebilirsiniz. Sadece 2 yaprak lahana boğazına ve boynuna uygulamanız gerekir, nasıl hafiflediğini göreceksiniz.

Baş ağrısı: başınızda ağrı hissederseniz ve stres, uyku eksikliği veya yorgunluktan dolayı acı çekiyorsanız lahana yapraklarını ağrılı bölgeye koyun.

Emzirme döneminde meme ağrısı: Birçok kadında, doğum yaptıktan sonra ve göğüsler anne sütü ile şişirildiğinde, ağrılı bölgeye uyguların. Bu bilgiyi kullanışlı bulduysanız, arkadaşlarınız ve sosyal ağlarınızla paylaşın.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki olmadan kullanılamaz.

Lahana yapraklarının mucize etkisi

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.