Bu basit teknik, vücudunuzdaki toksinlerin yarısını kaldıracak cildinizi olağanüstü parlatacak

A+
A-
Bu basit teknik, vücudunuzdaki toksinlerin yarısını kaldıracak cildinizi olağanüstü parlatacak

Kuru fırçalama tekniği ile toksin atma cildi güzelleştirme

İyi hissetmek ve toksinleri atmak istiyorsanız ve aynı zamanda cildinizin şaşırtıcı olmasını istiyorsanız, bugün sunduğumuz bu tekniğe bayılacaksınız. Kuru bir vücut fırçasına ihtiyacınız var. Sonra, cildinizin daha sağlıklı olmasının yanı sıra olağanüstü şekilde geliştiğini göreceksiniz.

Cilt, vücudun sahip olduğu en büyük boşaltma organıdır ve toksinlerin nihai filtresidir. Aynı zamanda iç sağlığımızın bir yansımasıdır. 

Vücut fırçalama tekniği nasıl olmalıdır

Bu gücü temelde alışkanlık haline getiren bir tekniktir. Bunu günde bir veya iki kez sabah ya da akşam yapabilirsin, ancak önemli olan tutarlı olmaktır.

Bu süreç organizmamızı etkileyen toksinlerin yok edilmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

Aynı zamanda hücre yenilenmesi, dolaşıma da uygundur. Böylece cildiniz hızla inanılmaz görünecek Sinir bozucu lekelere elveda deyin ve cildiniz daha pürüzsüz ve parlak görünür.

Kuru fırçalama, diğer yandan, sert deri altındaki yağları eşit olarak dağıtılan yumuşatmaya yardımcı olur. Bu, selüliti büyük ölçüde azaltabilir. Öte yandan, eşit miktarda dağılan sert yağı yumuşatmaya yardımcı olur. Bu, selüliti büyük ölçüde azaltabilir. Öte yandan, eşit miktarda dağılan sert yağ mevduatını yumuşatmaya yardımcı olur.

Fırçalama nasıl olmalı

Fırçalama sağlam olmalı, ancak acı vermemelidir.  Ayak tabanları da dahil olmak üzere tüm vücudunuzu fırçalayın, ancak yüz, genital bölge veya aşırı duyarlı veya sinirli bölgelerden kaçının.

Son olarak, kararlı olun. Süreci her gün tekrarladığınız sürece yararlarını göreceksiniz. 

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki olmadan kullanılamaz.

 

Bu vitamin E parlaklık serumunu 3 gece kullanın ve cildiniz elmas gibi parlayacaktır!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.