Bu kremi karnınıza ovmanız yeterlidir ve egzersiz yapmanıza gerek kalmadan yağın nasıl ortadan kaldırıldığını göreceksiniz

A+
A-
Bu kremi karnınıza ovmanız yeterlidir ve egzersiz yapmanıza gerek kalmadan yağın nasıl ortadan kaldırıldığını göreceksiniz

Doğal yağ yakan krem 

Birçok kişi şimdiye kadar bugün sunacağımız bu kremi denedi ve sayısı gittikçe artıyor. Bu krem size çok kısa sürede mükemmel sonuçlar verir.

Hepimiz mükemmel vücut için çabalıyoruz ve bu herkesin denemesi gereken bir reçetedir. Mükemmel sonuçlar yalnızca birkaç gün içinde görünür. Bu mucizevi krem, birikmiş yağları yok etme kabiliyetine sahiptir.

Selüliti önemli ölçüde azaltmanın yanı sıra cildin sağlığının geri dönmesine yardımcı olur, çünkü hepimiz kilo kaybı sürecinde cildin gevşediğini biliyor.

Bu etkili kremin iyi bir yanı, yan etkisinin bulunmamasıdır. Karın içindeki birikmiş yağları, karın, uyluktan kilo vermek istediğiniz diğer alanların hacmini azaltmak için de kullanabilirsiniz.

Doğal yöntemle belden yağ alan krem malzemeleri

Malzemeler:

-3 çorba kaşığı Vicks
-5 çorba kaşığı limon suyu
-15 gr Epsom tuzu
-1 film kağıdı

Hazırlama ve uygulama modu

Tüm yapmanız gereken şey, bir krem kıvamı alıncaya kadar tüm maddeleri çok iyi karıştırmaktır. Kilo vermek istediğiniz alanlara uygulayın ve daha sonra biraz plastik bir sargı ile sarın veya şerit ile sarın ve bir şeritle örtün. Yaklaşık 20 dakika bekletin ve alanı ılık suyla yıkayın.

Bu krem sadece kilo vermek için değil, aynı zamanda cildinizin görünümünü iyileştirir ve en iyisi zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Artık bekleme ve pişman olmayın bugün deneyin. Sonuçlar her zaman görünür olacak ve şaşıracaksınız.

Umarız bu makaleden memnunsunuz, okuduğunuz için teşekkürler, bu makaleyi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı unutma. Teşekkür ederiz.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki olmadan kullanılamaz.

7 GÜN İÇİNDE VÜCUDUN TÜM ŞİŞKİNLİĞİNİ VE TÜM YAĞLARINI ÇIKARTAN TARİF

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.