Bir kaç gün içinde siğilleri benleri cilt lekeleri döken yöntemler

A+
A-
Bir kaç gün içinde siğilleri benleri cilt lekeleri döken yöntemler

Siğiller, birçok insanın maruz kaldığı  zararlı olmayan küçük tümörlerdir. Genellikle göz kapakları, koltuk altı, boyun, göğüsler, yanaklar vb. Gibi yerlerde görülürler. Bunların sağlık üzerinde olumsuz etkileri bulunmadığı doğrudur, ancak bunlar büyük bir estetik problem olabilir.

Bu doğal yöntemler cilt lekelerini dökmeye yetecek. Cilt problemlerini gidermeye yardımcı olacak.

Evde siğil tedavileri

Evde siğil tedavisi 1

Bu ürün, siğiller kolayca ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için çok iyidir. Bunu yapmak için öncelikle cildimizi çok iyi yıkamalıyız. Siğilin bulunduğu bölgeye özel önem verelim. Daha sonra, pamuk ile bir parça sirke yayacağız ve siğil ve çevresi üzerine ovacağız. Sonunda, siğilin kurmasına izin vereceğiz.

Bu prosedürü günde 3 kez tekrarlayacağız. Birkaç gün sonra (7-10 gün arası) siğil kahverengi ve siyah olur. Sonra, kendiliğinden düşmeye başlar.

Evde siğil tedavisi 2

İkinci ilaç için, biraz kabartma tozu ve hint yağı gerekir. İlk olarak, 1 çorba kaşığı karbonatı bir kaba koyabiliriz. Daha sonra, 1 çorba kaşığı hint yağı ekleyeceğiz.

Bu karışım siğil ve çevresine uygulanmalı ve 30 dakika süreyle etki etmesine izin verilmelidir. Bölgeyi ılık suyla duruluyoruz. Bu işlem, 10 ila 15 gün boyunca günde 2 veya 3 defa tekrarlanacaktır. Siğili kesinlikle ortadan kaldırmak için yeterli olacak.

Evde siğil tedavisi 3

Son çare için, sadece bir limona ihtiyacınız olacak. Yapmanız gereken limonu yarıya kesin ve bunu pamukla cildinize yayın.Birkaç gün sonra inanılmaz sonuçlar göreceksiniz. Bu bilgiyi kullanışlı buluyorsanız, tüm sosyal ağlarınızda paylaşın.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki olmadan kullanılamaz.

Doktorlar şaşkın! Bunu cilt lekelerine, kırışıklıklara ya da sivilcelere sürün birkaç dakika içinde hepsi kaybolacak!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.