Her kadının bilmesi gereken limonun 7 harika kullanımı

Her kadının bilmesi gereken limonun 7 harika kullanımı

Limonun En İyi 7 Kullanımı

Cilt bakımı söz konusu olduğunda, limonlar cilt sorunlarının tedavisinde en etkili araçlardan biridir. Bu yüzden maskelerde, kremlerde ve losyonlarda genellikle kaçınılmaz bir parça olarak kullanılır. Limon suyu dişlerimizi, saçlarımızı ve tırnaklarımızı güzelleştirir. Aşağıda, onu kullanmanın 7 harika yolunu bulabilirsiniz:

Limonun En İyi 7 Kullanımı

Cildimizi besler.

Biraz limon suyuna bir pamuk topu sürün ve uyumadan önce yüzünüzde uygulayın. Ertesi sabah, cildiniz parlak ve ferah olacak.

Saçlarınızı ışıl ışıl yapabilir

Limon suyu saçınızı daha parlak ve daha hafif hale getirecektir. Tek yapman gereken, bütün saçlara koyup güneşe çıkmak. Sonuçlara hayran kalacaksınız

Yüzdeki lekeleri yok et

Limon suyu etkili bir şekilde pigment lekeleri, akne, siyah lekeler, karanlık lekeler ve benzerlerini tedavi eder. 1 limonun suyunu cildinize pamuk yardımıyla uygulayın. 15 dakika bekletip yıkayın.

Çatlamış dudakları önler

Vitamin eksikliği, daha soğuk bir atmosfer veya kuru cildin bir sonucu olarak dukaklarınız çatlamışsa limon suyu sürün. Limon suyu nemlendirir hasarı giderir.

Siyah nokta kaldırır

Siyah noktaların bulunduğu yere limon suyu sürün.

Tırnakları besler

Onları güçlendirmek ve daha sağlıklı hale getirmek için tırnaklarınıza limon suyu sürün.

Bir deodorant olarak kullanın

Bal, yulaf ezmesi ve limon suyunu karıştırın ve cildinizi fırçalayın. Sonra, koltuk altlarına koy. 30  dakika beklet ve ardından ılık suyla durulayın.

 Ve bu yazıyı herkesle paylaşın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.