Tüm İstenmeyen Tüyleri Kesinlikle Doğal ve Sadece 15 dakikalık uygulamarla bitirecek. Daha Fazla Pahalı Tedaviye gerek yok

A+
A-
Tüm İstenmeyen Tüyleri Kesinlikle Doğal ve Sadece 15 dakikalık uygulamarla bitirecek. Daha Fazla Pahalı Tedaviye gerek yok

Yüzdeki tüyleri gideren krem tarifi

Yüzdeki tüyler kadınlar için gerçek bir problem haline gelebilir ve yüz derisinin tüm vücudun en narin ve hassas olduğu göz önüne alındığında, gizlenmesi kolay değildir.

Dudakların veya çenelerin alt kısmının bulunduğu alan genellikle saçların en yoğun olduğu yerlerdir ve gizlenmesi imkansız olan yerlerden biridir.

Bugün size etkili ve doğal için geçerli bir alternatiften daha fazlasını öğreteceğiz.

Bu ev yapımı krem, yalnızca cildinizde harikalar yaratmakla kalmaz, aynı zamanda tüyleriniz tamamen kaybolana kadar kademeli olarak ortadan kaldıracaktır.

Ve bunu yalnızca yüzünde değil, vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri yok  etmek istediğiniz diğer herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

Bu doğal krem, vitamin ve mineralleri cildinizi besleyip yumuşatıp orjinal parlaklık ve pürüzsüzlük kazandıran bileşenlerden oluşur.

Yüzdeki tüyleri gideren krem yapımı

– 2 çorba kaşığı bal 
– 1 çorba kaşığı yulaf 
– 2 çorba kaşığı limon suyu

Yüzdeki tüyleri gideren krem yapılışı

1. Tüm malzemeleri karıştırın ve tedavi edilecek alana uygulayın.

2. Birkaç dakika nazikçe masaj yapın ve kremanın yaklaşık 15 dakika boyunca hareket etmesine izin verin.

3. Ilık suyla yıkayın ve bir havluyla kurutun.

Bu prosedürü haftada 3 kere tekrarlayın; günler boyunca tüylerin kaybolacağını göreceksiniz. Bir ay sonra somut sonuçlar elde edersiniz.

Yüzdeki tüylerden kurtulmanın en basit yolu

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.