Bu Mucizevi Maske, Yüzünüzdeki Lekeleri, Sivilceleri, Sivilce İzlerini, Kırışıklıkları İkinci Kullanımdan Sonra Yok Ediyor.

A+
A-
Bu Mucizevi Maske, Yüzünüzdeki Lekeleri, Sivilceleri, Sivilce İzlerini, Kırışıklıkları İkinci Kullanımdan Sonra Yok Ediyor.

Yüzdeki lekeleri yok eden maske , sivilceleri yok eden maske eden Özellikle, ergenlik döneminde çıkan sivilceler yüzümüzde bizleri rahatsız eden lekeler bırakır. Aşağıda tarifini sizler ile paylaşacağımız mucizevi maske sayesinde sivilcelerden, bıraktığı lekelerden ve kırışıklıklardan çok kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Bu maske ile cildinizde muhteşem sonuçlar elde edeceksiniz.

Tarçın, anti-mantar, anti-virüs, anti-mikrop özelliği ile bakterilerin neden olduğu hastalıkların oluşma riskini azaltır. Hindistan cevizi, iltihapları yok edici özelliği ile sivilcelerin kaybolmasına yardımcı olur. Bal, anti-bakteriyel, mikropları öldürücü, dezenfekte özelliği ile sivilcelerin iyileşme sürecini hızlandırır. Limon, lekelerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Malzemeler:

  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı limon suyu (Hassas cilde sahip olanlar, kullanmayabilir)
  • ½ çay kaşığı tarçın
  • ½ çay kaşığı hindistancevizi

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Bütün malzemeleri macun haline gelecek şekilde karıştırın. Gözünüze ve ağzınıza değmeyecek şekilde yüzünüze sürün. 30 dakika kadar yüzünüzde bekletin. Cildinizde bir yanma olacaktır, yanma başladıktan sonra en az 10 dakika daha maskeyi cildinizde bekletmeye çalışın. Sonrasında ılık su ile cildinizi yıkayın ve kreminizi sürün.

Yüzdeki lekeleri yok eden maske , sivilceleri yok eden maske yukarıda tarifini verdiğimiz maske ile kısa sürede pırıl pırıl cilde sahip olacaksınız.

 Paylaşalım özellikle Facebook’ta.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.